Šplháme až na vrcholy

03/04/2024

Jarní šplh

Tak jako každý rok, i v tom letošním jsme se my, žáci z 1. Stupně, sešli v úterý 19.3.2024, abychom sami na sobě zjistili, jak jsme na tom s kondicí a zdatností.  Letos se nás při jarním šplhu sešlo v tělocvičně poměrně hodně. Všichni si chtěli ověřit, zda jejich síly oproti loňsku nepolevily nebo se odhodlaní šplhouni přesvědčili, že jejich kondice zvládne i ty mety nejvyšší. Do zdolávání tří výškových pater na tyčích, na kterých jsou vyznačeny naše známé hory – Lysá hora, Praděd a nejvyšší  Sněžka,  se  s kuráží pustili i ti nejmladší žáci z I. třídy, a s hlasitou podporou ostatních přihlížejících zdolávali tyče až k nejvyššímu vrcholu. Sněžku pokořilo 20 dětí, Praděd 9 a Lysou horu 11 šplhounů. Gratulujeme!  Abychom byli zdraví a fit, budeme svou kondici rozvíjet i dalšími sportovními aktivitami a připravovat se tak na sportovní soutěže, které nás na jaře v rámci okresu čekají.

Šplháme až na vrcholy

Diplom