Lehkoatletická olympiáda_I.stupeň

Pořadí

LEHKOATLETICKÁ OLYMPIÁDA  I . stupeň

OKRESNÍ KOLO PRACHATICE

Ve čtvrtek 8. 6. 2023 se žáci I. stupně (3. – 5. ročník) naší školy zúčastnili okresního kola lehkoatletické olympiády v Prachaticích. V hodinách tělesné výchovy všichni pilně trénovali disciplíny – běh 50 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a vytrvalostní běh. Děti s nejlepšími výkony byly vybrány, aby reprezentovaly školu ve své věkové kategorii. Odjížděli jsme v brzkých ranních hodinách s nadějemi, že v silném obsazení mnoha škol okresu vybojujeme alespoň některé cenné kovy. Protože jsme na stadionu v Prachaticích ráno byli mezi prvními, měli jsme možnost projít si všechna stanoviště a ještě v klidu potrénovat. Celé dopoledne nás provázelo příjemné slunné počasí. Škoda jen, že se při předávání diplomů přihnaly bouřkové mraky a chtěly nám znepříjemnit slavnostní ceremoniál předávání medailí. Nenechali jsme si tuto chvíli zkazit a získané diplomy jsme před deštěm dokázali uchránit.

Všem medailistům za jejich výkon v okresním kole LAO gratulujeme a ostatním zúčastněným velmi děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy v této olympiádě.

Lehkoatletická olympiáda_I.stupeň