Jarmark se vydařil!

31/03/2023
Základní škola

V pátek odpoledne se v prostorách naší školy uskutečnil avízovaný a očekávaný VELIKONOČNÍ JARMARK. Připravovali jsme se pečlivě - viz fotodokumentace  v GALERII našich webových stránek. Byli jsme šťastní a spokojení, když během půl hodinky  zmizelo z prodejních pultíků, tedy školních lavic,  nabízené zboží! A že sortiment byl opravdu pestrý, vybrali si všichni. Chodby byly doslova ucpány nakupujícími. A trpěliví návštěvníci se mohli i občerstvit, ve školní knihovně se tentokrát nepůjčovaly knihy, ale byla proměněna na stánek s párky. A také se soutěžilo. Jarmark si užili návštěvníci a i prodávající. DĚKUJEME všem, kteří touto cestou podpořili naše malé i větší výrobce a prodejce. Výtěžek použijeme na další aktivity našich žáků.